SÖYLEŞİ: ERASMUS+ YURTDIŞI FIRSATLARI

Kayıt için tıklayınız.
Erasmus+ Programı oldukça geniş bir kapsama sahiptir ancak öğrenciler arasında yaygın olarak Erasmus Öğrenci Hareketliliği programı bilinmektedir. Oysa ki öğrenciler, Erasmus+ Gençlik Hareketleri başlığı altındaki faaliyetlere katılarak farklı ülkelerde, farklı kültürleri ve bireyleri tanıma fırsatı yakalayarak kendilerini geliştirme şansına sahip olmaktadır.

Bu nedenle öğrencilerimizin, Avrupa Gönüllü Hizmeti, Erasmus + Gençlik Projeleri gibi programlar konusunda bilgi sahibi olmaları, başvuru süreçleri takip edebilmeleri adına 11 Mayıs 2017 tarihinde saat 15:30'da Kariyer Merkezi Eğitim Salonu'nda interaktif bir söyleşi gerçekleştirilecektir.

Erasmus+ Programı kapsamında Almanya, Fransa, Sırbistan, Ermenistan, Bulgaristan ve Türkiye'de Gençlik Projelerine katılmış olan Üniversitemiz Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi Seda ERAT  "Erasmus+ ile Yurdışı Fırsatları" başlıklı sunumuyla bilgilendirmelerde bulunacaktır. 

Katılımcıların söz konusu programa dair tüm sorularına cevap bulacakları etkinliğimize katılımcı sayımızın sınırlı olması adına başvuru alınmaktadır.


Resim
Bu içerik 08.05.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 1065 kez okundu.