PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMİ-III TAMAMLANDI

Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Trakya Teknoloji Transfer Ofisi işbirliği ile düzenlenen “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi-III” Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Seminer Salonunda 21-22 Nisan 2016 tarihlerinde öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Eğitim; Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’nden Uzm. Ayşe ÇELİK TAŞKIN’ın Merkez çalışmaları ve ilerleyen günlerde Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Edirne Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilecek olan "Edirne İstihdam Fuarı 2016" hakkındaki bilgilendirmeleri ile başladı.

Bilgilendirmenin ardından TTO Proje Uzmanı Tuğçe KÜÇÜKYILDIRIM Teknoloji Transfer Ofisi, projeler ve destekler hakkında bilgiler verdi.

TTO Proje Uzmanı Çiğdem BEJİ tarafından verilen ve iki gün süren “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi-III” proje terminolojisi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı hakkında bilgiler ile başladı. Proje içerisinde fikrin öneminden bahseden BEJİ, fikirlerin projeye dökülmesinin önemini vurguladı. Eğitim içerisinde oluşturulan proje grupları ile uygulamalı çalışmalar yapılarak öğrencilerin proje kavramını algılamaları ve uygulamaya dökmeleri açısından ciddi kazanımlar elde etmeleri sağlandı.  Trakya Teknoloji Transfer Ofisi Kuluçka Merkezi’inde yapılan uygulamalar proje grup başkanları tarafından sunuldu.

Eğitim sonunda TTO Proje Uzmanı Çiğdem BEJİ ve Uzm. Ayşe ÇELİK TAŞKIN tarafından eğitime katılan öğrencilere katılım belgeleri verildi. Eğitim toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Ek Resimler
Bu içerik 29.04.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 255 kez okundu.