GOOGLE PARTNERS KAMPÜS - ADWORDS UZMANI


banner

"Google Partners Kampüs"

DİJİTAL DÜNYADAKİ KARİYERİNİZİN 
BAŞLANGIÇ NOKTASI!

Google Partners Kampüs, Eylül - Ekim 2015 döneminde başlayacak, dijital pazarlama sektörüne eğitimli ve kalifiye uzmanlar kazandırmak için üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için hazırlanmış bir online platform ve dijital pazarlama eğitim programıdır. 

Google Partners Kampüs'ün amacı hem yeterli teknik donanıma sahip hemde gelecekte dünyaya şekil verecek trend'leri takip eden "dijital farkındalığı" yüksek bireyler yetiştirmektir.

Yoğun rekabetin yaşandığı iş dünyasında kalabalığın arasından sıyrılıp, farkınızı ortaya koyabilmeniz ve dijital pazarlama dünyasında kendinizi geliştirebilmeniz için "Google Partners Kampüs'' ile karşınızdayız!

Google Partners Kampüs'e Katıl!

Sen de bu dünyada yer almak istiyorum diyorsan ilk adım teknik konulara hakimiyetini arttırıp seni bir AdWords Uzmanı haline getirmek! 

Google Partners Kampüs’e kayıt olarak online eğitim videolarına erişim sağlayabilir ve AdWords Sertifikasyon Sınavları'nı tamamlayabilirsin. AdWords sertifikasyonunu aldıktan sonra işte seni bekleyen fırsatlardan birkaçı:
  • Sertifikasyon sınavını geçen herkese Google Partners Hediye Paketi
  • İlk 10’a girenlere Google Android One akıllı telefon 
  • Kasım ayında Google Türkiye Ofisinde düzenlenecek Google Partners Kampüs Buluşması’na katılma şansı!
  • Google Partners Ajanslarında Kariyer Olanakları 
Ödüllerden yararlanabilmek için hem Google Partners’a hem de Google Partners Kampüs’e aynı e-posta ile kayıt yaptırmalısın. Google Partners Kampüs hediye paketini ve diğer ödülleri kazanmak için sınavlardaki başarı skorunu gösteren ekran görüntüsünü info@partnerskampus.com adresine ve bilgi teyidi amacıyla kariyer@trakya.edu.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. 
Süreç hakkındaki detaylı bilgi için tıkla


Saygılarımızla,
Google Partners Ekibi

Bu içerik 07.10.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 512 kez okundu.